cicha i spokojna okolica

bliskość pięknej natury

plaża należąca do ośrodka


Ośrodek wypoczynkowy Red Lion

Jezioro Bialskie o głębokości 18,2 m położone jest koło wsi Białka niedaleko Parczewa. Odznacza się ono czystą, dobrze natlenioną wodą i pięknymi piaszczystymi plażami od wschodu i północy. Niewielka gęstość zaludnienia oraz brak zakładów przemysłowych degradujących środowisko, pozwoliły na zachowanie tego zakątka w niezmienionym stanie. Walory te, spowodowały znaczny napływ ludzi szukających noclegu i odpoczynku na Lubelszczyźnie, szczególnie podczas sezonu letniego. Przez to bardzo się rozwinęła baza noclegowa w okolicy Jeziora Bialskiego. Ośrodek Wypoczynkowy Red Lion jest położony nad samym brzegiem tego jeziora, posiada własną plażę.

W naszym ośrodku istnieje możliwość realizacji bonów turystycznych.


Ośrodek Wypoczynkowy Red Lion oferuje dla gości 200 miejsc noclegowych, czyli:

  • 30 domków drewnianych ze wspólną werandą i oddzielnymi wejściami do pokoi dwu i czteroosobowych, w skład domków wchodzą koce, poduszki, tapczany jednoosobowe, szafa, stolik/ława, krzesła. W pokoju znajduje się oddzielne pomieszczenie z toaletą (WC + umywalka z bieżącą wodą).
  • Sanitariaty - oddzielny damski i męski WC, prysznice, umywalki mieszczą się w oddzielnym budynku blisko domków.
  • 9 domków murowanych wolnostojących czteroosobowych z werandą, w skład domków wchodzą koce, poduszki, tapczany jednoosobowe, wersalka, szafa, stolik/ławy, krzesła, lodówka. W domku znajduje się WC z umywalką z ocieplaczem wody.Domki, plan ośrodka


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 882 065

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Jezioro Bialskie o głębokości 18,2 m położone jest koło wsi Białka niedaleko Parczewa, odznacza się czystą, dobrze natlenioną wodą i pięknymi piaszczystymi plażami.

Ośrodek wypozycznkowy Red Lion oferuje 200 miejsc noclegowych, dysponuje zapleczem w postaci stołówki, świetlicy, kortu tenisowego, kręgielni i wielu innych atrakcji.

W naszym ośrodku istnieje możliwość realizacji bonów turystycznych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przygotują atrakcyjną ofertę pobytu zarówno prywatnego, jak i zorganizowanego.